Úvodní obrázek

Kajak VUT

Zimní soustředění na Blatinách 2019

Po roce nám opět udeřil byť lehký, nicméně mráz. Sníh padá i na vysočině – vydrží tam ještě měsíc? Třeba to bude letos vážně zimní.. Ano, pomalu se blíží termín již klasického zimního soustředění kajakářského na Blatinách! ..no a když nevydrží, tak snad alespoň potaje v pravý čas. V takovém případě lodě s sebou. Však víme, program k soustředění se vždy nějaký vyvrbí..

Termín: 8.-10.2.2019
MístoGrunt VHS na Blatinách

Čtěte dál …

Adresa gruntu je Blatiny 33. 
Souřadnice GPS jsou  49 39' 7.19'' N   16 5' 37.03'' E. 
Příjezd autem je možný po odbočce ze silnice Sněžné – Milovy. V podstatě stejně jako na Grunt u Plšků, jen cca o 250m blíže. Parkování na parkovišti vpravo od gruntu, případně přímo okolo silnice před gruntem.
Více info včetně fotek zde: https://www.vhsbrno.cz/blatiny/

Plán akce: V pátek odpoledne příjezd a rozebrání pokojů (rodiny s dětmi mají přednostní právo výběru), konzumace piva, objímání a zpěv :-) V sobotu přes den akce všeho druhu na sněhu, hlíně, vodě. V neděli podobně tak, jen třeba stihnout úklid. Odpoledne odjezd.

Jídlo: Vlastní – k dispozici jsou 2 kuchyně vybavené plynovými sporáky, nádobím, ledničkami a mrazákem.

Cena ubytování: Dospělý 140,–Kč/noc, Děti spíci samostatně na posteli 100,–Kč/noc, děti do 3 let zdarma.

Pivo: Bude bude zajištěno – 260 piv jako loni zřejmě? Hledá se však někdo s dostatečně velkým vozem na pomoc s odvozem.

S sebou: Přezůvky, půllitr, hudební nástroj, spacák

Obecné info a shrnutí: Spí se ve vlastních spacácích na postelích s matracemi. Vlastní prostěradlo a polštářek oficielně doporučen, nicméně s prostěradlem jsem tam ještě nikdy nikoho neviděl. S sebou přezůvky, krýgl. Nádobí všeho druhu v hojné míře je k dispozici v kuchyňkách. Dámské i pánské sprchy byly nedávno rekonstruovány, takže jsou pěkné. Jinak je celkově chata ve starším kabátu než u Plšků, nicméně se na ní konají pravidelné brigády, takže je udržovaná. V případě jakýchkoli dotazů pište do komentů, nebo volejte 6 nula 8 5 čtyři 7 5 pět 1.

Čas příjezdu se ještě vytříbí, podle jak se domluvím se správcem na klíčích. Orientačně zkrátka pátek večer.

Za organizační tým, se na vás moc těší,
Lukes K.

««« Předchozí text: Posilovna 2018/2019 Následující text: Cestovatelské promítání 2019 »»»

Hasan | 7. 1. 2019 Po 19.55 | Společenské akce | trvalý odkaz | tisk | 419x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář
reaguj[1]
Ivca 8. 1. 2019 Út 19.31

S odvozem piva můžu pomoct..

reaguj[2]
Kubicek 14. 1. 2019 Po 11.46

Poslusne hlasim, ze by jsme se zucastnili cela rodinka. Pivo muzu dovest v libovolnem mnozstvi z Policky. Pokud se s tim nebudete chtit tahat z Brna. Pouze tedy policske..

reaguj[3] Pivo
Lukes 16. 1. 2019 St 15.14

Tak za mě je Polička v pohodě (lépe asi 11ka Otakar, ten je méně sladký. Případně jednou jsem někde narazil i na 13ku a přišla mi dobrá). V kolik byste myslíš Kubo mohli s bečkama v pátek dojet? (Byla by teda potřeba i pípa. Chlaďák netřeba, šoupnem to zas do vchodu klidně.) Pokud by byl někdo proti – třeba pokud by si někdo vyloženě žádal něco hořčejšího, nechť se přihlásí a můžu udělat hlasování o jiných značkách dovezených z Brna. Pokud se však nikdo včas neozve, využil bych Kubíčkovu nabídku dovozu z blízké Poličky. L.

reaguj[4] Platba
Lukes 16. 1. 2019 St 15.15

Dále koukám, že jsem v článku zapoměl zmínit formu placení. Zrevidujte/doplňte tedy prosím svou účast zde (kvůli objemu piva): https://doodle.com/…sdyhb3dy9zva A placení asi nejlíp hotově na místě. Pokud by však někdo preferoval bezhotovostně, tak možno na můj účet 283399292/0300 Do poznámky „Blatiny“ a jednoznačně identifikující Jméno/přezdívku. Forma je tedy na vás.

L.

reaguj[5] Bydlení
Lukes 20. 1. 2019 Ne 23.45

Jestli dobře počítám, tak na Doodlu je 8 rodin s dětmi. Devátí jsou Kubíček s rodinou (desátí Solaři, počítám že budou bydlet na Samotíně?). Takže zatím devět rodin. Malých pokojů máme 3× 4lužák a 2× 6lužák. Vypadá to, že téměř každý z těch pokojů bude muset pojmout dvě rodiny – pevně věřím, že pro rodiny kajakářské toto nemůže představovat problém! :-) Pro zbytek je 25ti místná noclehárna, což vypadá, že vychází. (tedy jen tak pro informaci, hlavně pro rodiny, ať víte s čím počítat;) L.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.